Tid og sted
- Når
- Vi arrangerer 4 temakafeer i løpet av året. Møtene holdes vekselsvis i asker og Bærum kommune, og arrangeres både på dag- og kveldstid. Pårørende er alltid velkommen enten man kommer alene eller sammen med den som er rammet.
- Type arrangement
- Temakafe
- Arrangør
- Temakafeene er et samarbeid mellom Asker og Bærum kommune, Landsforeningen for slagrammede og Ressurssenter for pasient- og pårørendeopplæring, Vestre Viken
- Hvor
- Ringhøyden Seniorsenter Ringstabekkveien 105, 1356 Bekkestua Parkering: kjør inn Ringstabekkveien, ta til venstre opp bakken og du ser en stor parkeringsplass med både HC plasser og andre.
De fleste vet og har kjent hva musikk gjør med oss. Musikk snakker til og med oss og imellom oss. Musikk er rytme, tempo og følelser av alle slag. Vi er derfor ekstra glade for at vi har fått musikkprofessor Jon Roar Bjørkvold til å bidra på vår temakafé! Foruten å ha skrevet boka “Det musiske menneske” kommer han til å tegne, fortelle og spille piano.
Kontakt
Lærings- og mestringssenteret, Bærum sykehus
67809314